NÁZOV PODUJATIA

Arythmia & L'Extravagante

DÁTUM

26.06.2024

ČAS

20:00

MIESTO KONANIA

Stromoradie

Arythmia:

Arythmia je nová Prešovská kapela, ktorá má cieľ preraziť do medzinárodných hudobných vĺn. Jej zloženie je vekovo pozoruhodné keďže členovia majú od 14 do 24 rokov. Ich hudba by sa dala považovať ako rock’n’roll avšak nájdete tam prvky reggae, metalu a jemne príbehových skladieb. 

Čoskoro Arythmia oslávi v júni svoje prvé koncertné výročie a za tak krátky čas si dokázali vybudovať v Prešove fanbase mladých ľudí, ktorí sa prídu vytancovať a užiť si ich muziku. Arythmia má za sebou niekoľko vlastných koncertov a hrali na akciách ako: Poklady regiónu, GJAR Fest alebo v rámci kampane (Ne)chcem tu zostať a Snow Problem Tour.

L’Extravagante: 

L’Extravagante sa zrodil v Londýne vo Veľkej Británii a je energickým spojením štyroch priateľov, ktorí sa stretli, aby nasledovali svoj sen. Všetci pochádzajú z rôznych častí Európy: Francúzska, Poľska a Slovenska. Ovplyvnení ich rôznorodou kultúrou a zázemím budujú svoju identitu zo 4 rôznych vízií, topiacich sa v techno syntetizátoroch, popových vokáloch, ťažkých gitarových tónoch s výraznými stupnicami a mnohých ďalších. Ich cieľom je zmiešať všetky ich vplyvy a zabaviť seba aj vás. Či už ide o rock, new-wave, pop, folk, techno, afro-beat, sú ochotní to primiešať a pripraviť elektrizujúcu show. Štvorhlaví L’Extravagante rastú, tvoria a učia sa cez ťažké a veselé stránky života, snažiac sa ukázať svetu, že z neho môžete urobiť dobré miesto pre sebaaj vás. L’Extravagante je vyjadrením lásky a jasu, korunovaného silou a energiou.

lístky v predpredaji: 7€

lístky na mieste: 10€

Program

Arythmia
L'Extravagante
Koncert presov stromoradie koncert hudba arythmia lestravagante